Er expert på plastlösningar sedan 1975
Många av våra påsar är livsmedelsgodkända
Alla våra påsar
Ledig tjänst som säljare Stockholm, Mälardalen

16 februari, 2017

Ledig tjänst som säljare Stockholm, Mälardalen

Vi söker en säljare för Stockholm, Mälardalen! Polynova Nissen AB har över 40 års branscherfarenhet, ett av Europas bredaste plastsortiment i lager, goda möjligheter att..

Läs vidare »
Soppåsen Sopi har ny design!

9 januari, 2017

Soppåsen Sopi har ny design!

Sopi är både enklare och smidigare än en papperskorg.  I dag används Sopipåsen inom städbranschens många olika områden – tåg, kontor, hotell, bil, buss och..

Läs vidare »
Ny VD hos Polynova Nissen AB från 1/1 – 2017

5 januari, 2017

Ny VD hos Polynova Nissen AB från 1/1 – 2017

Vi vill önska vår nya VD Stefan Tylestedt välkommen. Tidigare VD Andreas Jakabffy har efter drygt tre år som VD valt att gå vidare i..

Läs vidare »
En ny generation sträckfilmsmaskiner

3 december, 2016

En ny generation sträckfilmsmaskiner

Sträckfilmen säkrar och stabiliserar pallen samt tillför ännu mer plats på pallarna. Maskinerna är även enkla, säkra, bekväma och framförallt ergonomiska att använda. De passar hos..

Läs vidare »
Vårt affärskoncept
stannar inte vid levererad
widgets
Ett av Europas bredaste sortiment av plastlösningar
Se våra produkter
record_voice_over
Brett nätverk av återförsäljare i hela Norden
Hitta återförsäljare
language
En global verksamhet med huvudkontor i Sverige
Läs om Polynova
Betydande kunskap inom plast sedan 1975
Våra kunder & återförsäljare
  • Big gruppen åf till Polynova Nissen AB
Kontakta oss

Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig så snart vi kan.

Våra säljare
Säljare Polynova Nissen AB
Peder Flood
Distriktsäljare Norge & Värmland
peder.flood@polynova.se
Säljare Polynova Nissen AB
Mirella Malkoc
Distriktsäljare Västsverige
mirella.malkoc@polynova.se
Tommy Jahnke
Distriktsäljare Sydsverige
tommy.jahnke@polynova.se
Anders Ekelund Säljare Polynova Nissen
Anders Ekelund
Distriktsäljare Stockholm & Norrland
anders.ekelund@polynova.se
Mikael Ek Säljare Polynova Nissen
Mikael Ek
KAM Sverige & Säljare Mellansverige
mikael.ek@polynova.se
Säljare Sträckfilmsmaskiner Polynova Nissen AB
Ola Agnevik
Säljare Sträckfilmsmaskiner & Industri
ola.agnevik@polynova.se
Christian Axenholm Säljare Polynova Nissen
Christian Axenholm
Försäljningschef
christian.axenholm@polynova.se
Micael Karlsson
Distriktssäljare Stockholm söderut
micael.karlsson@polynova.se
Certifikat
Prenumerera på vårt nyhetsbrev