Kontakt

Kontakt

Vi står för god service och hög kvalitet gällande både produkter och tjänster. Sedan 1975 har vi arbetat för att hitta de bästa lösningarna åt er och era kunder. Tack vare vårt välutvecklade nätverk av produktionspartners i Europa och Asien garanterar vi rätt lösning till rätt pris. Vi hanterar årligen tusentals godsflöden från världens alla hörn åt våra distributörer och återförsäljare.

Kontakta oss gärna så hjälper vi er

Våra öppettider är mån-tors 08:10 – 16:45 och fredag 08:10 – 15:00. Lunchstängt 11:45-12:30. Vi nås på nedan olika sätt och vi ser fram emot att höra från dig. Önskar du komma i direktkontakt med våra säljare hittar du alla lite längre ner på sidan.

 

Växel

+46-8-449 29 60 Fax: +46-8-744 21 83

Administration

+46-8-449 29 88 admin@polynova.se

Order

+46-8-449 29 85 order@polynova.se

Postadress

Polynova Nissen AB,
Box 42016, 126 12 Hägersten

Huvudkontor

Västberga Allé 5, 9 tr, 126 30 Hägersten

Öppettider

Mån-tors: 08:10 - 16:45
Fredag: 08:10 - 15:00
Våra säljare
Jenny Andersen
KAM
jenny.andersen@polynova.se
Säljare Polynova Nissen AB
Mirella Malkoc
KAM Västsverige
mirella.malkoc@polynova.se
Magnus Adamsson
Säljare Stockholm & Mälardalen
magnus.adamsson@polynova.se
Anders Ekelund Säljare Polynova Nissen
Anders Ekelund
Distriktsäljare Stockholm & Norrland
anders.ekelund@polynova.se
Tommy Jahnke
Distriktsäljare Sydsverige
tommy.jahnke@polynova.se
Säljare Sträckfilmsmaskiner Polynova Nissen AB
Ola Agnevik
Säljare Sträckfilmsmaskiner & Industri
ola.agnevik@polynova.se
Christian Axenholm Säljare Polynova Nissen
Christian Axenholm
Försäljningschef
christian.axenholm@polynova.se
Certifikat